Site icon Platon Tez Hazırlama

İletişim

İletişime geçmeden önce LÜTFEN OKUYUN..

1. Ödemesini peşin almadığımız hiçbir çalışma yok. Tez hariç bütün çalışmalarda ödemeyi peşin alıyoruz.

2. Teslim tarihi 1 aydan az olan çalışmalarda taksit yapamıyoruz. Ödemenin tamamını alıp tezin tamamını teslim ediyoruz. Teslim tarihi 1 aydan az olan çalışmalarda fiyat yüksek olabiliyor.

3. Sadece 30 sayfa ve üzeri olan çalışmalarda taksit yapıyoruz ve taksitleri peşin alıyoruz. Her taksit ödeme sonrasında karşılık olarak ….. sayfalık tez çalışması alacaksınız. (Teslim tarihi uygun olan çalışmalar için geçerlidir)

4. Süresi uygun olan YÜKSEK LİSANS VE DOKTORA TEZLERİNDE SADECE ÜÇ TAKSİT YAPIYORUZ VE ÇALIŞMAYI ÜÇ AŞAMADA TESLİM EDİYORUZ (ÖRNEK 100 SAYFALIK BİR TEZİ 30+30+40 SAYFA ŞEKLİNDE YAZIYORUZ). TAKSİT ÖDEMELERİNİ PEŞİN ALIYORUZ).

5. Tez hazırlama fiyatlarımız sabittir en taban fiyatları veriyoruz.

6. Danışman düzeltmeleri ücretsizdir.

7. Düzeltmelerin ücretsiz olması sonsuza dek ücretsiz düzeltme yaptıracağınız anlamına gelmez. Danışmanınız mantıksız düzeltmeler istediği anda düzeltmeler ücrete tabii olabilir. (Bu durum küçük bir olasılıktır).

8. Düzeltmelerin mantıksız olup olmadığını belirlemek bizim inisiyatifimizdedir.

9. Daha önceki yazılmış tez ve ödevlerden herhangi bir örnek göndermiyoruz.

10. Sadece whatsapp ve mail üzerinden iletişime geçiyoruz. (Bunun sebebi aşırı yoğun olduğumuz içindir. Web sayfamızda sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.) Lütfen arama yoluyla ulaşmayın.

11. Güven probleminiz varsa eğer kesinlikle iletişimi sürdürmeyin.

Mail: akyazmuhterem@gmail.com


Ahipaşa Mah.
Dr. Sami Yağız Cad.
Macit İşhanı No:202
NİĞDE, MERKEZ 51100
TÜRKİYE

İletişim Formu

Exit mobile version