Site icon Platon Tez Hazırlama

İngilizce Ödev Yaptırma

İngilizce, günümüzde tüm dünyanın ortak dili haline gelmiştir. Bu sebeple, ülkemizde de öğrenciler ilkokuldan üniversite düzeyine kadar farklı seviyelerde İngilizce eğitimi almaktadır. Bunun yanında, kamu ve özel sektördeki birçok kuruluş da İngilizce eğitimi veren kurslar düzenlemektedir. Yine birçok üniversitede eğitim dilinin İngilizce olduğunu görmekteyiz. Ön lisans, lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencileri, İngilizce eğitim aldıkları bölümlerinde, bütün ödevlerini, projelerini, tezlerini, sunumlarını ve diğer çalışmalarını İngilizce olarak hazırlamak zorundadır.

İngilizce ödev hazırlamanın zaman zaman sıkıntılı bir süreç olduğunu kabul etmemiz gerekmektedir. Hatta çoğunlukla içinden çıkılmaz bir hal aldığını söyleyebiliriz. Öğrenciler, normal şartlarda ödev konusuna hakim olsalar bile, İngilizce’yi yeteri kadar bilmedikleri için ödevlerini doğru, düzenli ve anlaşılır şekilde yapamamaktadır. Bu öğrencilere tavsiyemiz, İngilizce ödev yaptırma konusunda profesyonel bir destek almaları olacaktır.

Günümüzde, akademik seviyesi farketmeksizin her öğrenci, ödevlerinin hazırlanması konusunda danışmanlık firmalarından destek alabilmektedir. Bu durum, ilk başlarda toplum nezdinde farklı yorumların yapılmasına neden olduysa da giderek benimsenmiş ve artık bir ihtiyaç olarak görülmeye başlanmıştır. Bu nedenle, herhangi bir ödevini İngilizce olarak hazırlaması gereken öğrenciler için İngilizce ödev yaptırma siteleri adeta bir çıkış yolu olmaya başlamıştır.

İngilizce Ödev Yaptırma Hizmeti

İngilizce Ödev Yaptırma Nedir?

Bu süreci, herhangi bir ödevini, projesini, makalesini veya sunumunu İngilizce olarak hazırlayacak öğrencilerin, bu işi belirli bir ücret karşılığında İngilizce konusunda uzmanlık sahibi birine yaptırması olarak tanımlayabiliriz. İngilizce ödev yaptırma denilince insanların aklına bazı yanlış çıkarımlar gelse de, burada aslında İngilizce konusunda bilgili bir uzman ile yapılan iş birliği söz konusudur. Yani, ödevin gerekli kriterlere uygun olabilmesi için ödev sahibi öğrencinin hizmet alacağı kurumun atadığı uzman ile sürekli iletişim halinde olması ve süreci beraber yönetmesi gerekmektedir.

İngilizce Ödev Yaptırma Süreci Nasıl İşlemektedir?

İngilizce ödev yaptırma sürecinin daha iyi anlamak için belirli adımlar üzerinden gitmek daha doğru olacaktır. Öğrencilerin öncelikle ödevinin hangi bölümü ile ilgili desteğe ihtiyacı olduğunu belirlemesi gerekmektedir. Örneğin, bir öğrenci, İngilizce bir makale yazması gerekiyorsa; makalenin tamamını mı yoksa sadece belirli bir kısmını mı (giriş, sonuç, yorumlama vs) yazdırması gerektiğine karar vermelidir. İngilizce ödev yaptırma ihtiyacını doğru şekilde belirleyen bir öğrenci için süreç hem daha hızlı hem de daha düşük maliyetli olacaktır.

İngilizce ödev yaptırma‘nın bir sonraki adımı ise bu işi yapacak bir firma araştırmaktır. Bu adımda, ekibinde İngilizce konusunda gerçekten uzman kişiler bulunan ve kurum olarak bu alanda tecrübe sahibi bir firma ile çalışmanız tavsiye edilmektedir. İngilizce ödev yaptırma konusunda firma seçimi yaparken sadece fiyat odaklı düşünmek, maalesef öğrencilerin düştüğü en büyük yanılgılardan biri olmaktadır.

Seçtiğiniz firmaya, yine firmanın size önerdiği iletişim kanallarından biriyle ulaşabilirsiniz. Bu kanallar, e-posta, telefon, Skype, sosyal medya platformları veya WhatsApp olabilmektedir. Sizin için uygun olan bir kanal ile ödeviniz ile ilgili bütün detayları firma ile paylaşmanız gerekmektedir. Akabinde, firma yetkilileri size bir fiyat teklifi sunmaktadır. İngilizce ödev yaptırma firmalarından bazıları ücretin tamamını peşin alırken, bazıları bir kısmını peşin, kalanı da ödevi teslim ettikten sonra alabilmektedir.

İletişimde olduğunuz firmaya doğru ve gerekli detayları vermeniz gerekmektedir. Bu detaylar, ödev konusu, ödevin hangi platformda hazırlanması gerektiği (Word, Excel, Powerpoint vs), kaç sayfa olacağı, ne zamana bitmesi gerektiği, ödev ile ilgili dokümanlar ve kişisel görüşleriniz olabilir.

İngilizce ödev yaptırma konusunda destek aldığınız firma ile çalışmaya karar vermeden önce, ödeviniz ile ilgili bir revizyon olması durumunda, size gerekli desteği sağlayacakları konusunda güvence almanız önerilmektedir.

İngilizce Ödev Yazdırma

İngilizce Ödev Yaptırma Fiyatları

Bu fiyatların birçok parametreye göre değiştiğini söyleyebiliriz. Ödevin türü (makale, proje, sunum, tez vs), konusu, uzunluğu, süresi vs gibi faktörler fiyatı doğrudan etkilemektedir. Bunun yanında, aynı iş yükü gerektiren ödevler için firmaların verdiği fiyatlar da kendi içerisinde değişebilmektedir. Bunun sebebi de firmaların İngilizce ödev konusunda daha popüler olması ve hizmet verdiği müşteriler gözünde güven ve prestij sahibi olmasıdır. Bu noktada, öğrencilerin fiyat / performans analizini en doğru şekilde yapması ve firma seçimi yaparken iyi düşünmesi gerekmektedir. Firmanın referansları, karar aşamasında öğrencilere yardımcı olacaktır. Ortalama fiyatları öğrenmek için iletişime geçebilirsiniz.

Exit mobile version