Site icon Platon Tez Hazırlama

İngilizce Tez Yazdırma

Lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencileri için uzman ekibimiz ile birlikte İngilizce tez yazdırma hizmeti sunmaktayız. Akademik düzeyde tez yazımı için iyi derecede İngilizce bilmek oldukça önemlidir.

İngilizce Yüksek Lisans Tezi Yazdırma

Platon Tez hazırlama olarak yıllık ortalama 10 – 15 İngilizce tez yazımı gerçekleştirmekteyiz. Tezlerinin yazımını bizim ile yapan öğrencilerin tez başarı oranları oldukça yüksektir. İngilizce tez yazdırma uzman ekibimiz ile akademik düzeyde neredeyse tüm bölümlerde gerçekleştirilmektedir.

Ayrıca ön lisans ve lisans düzeylerinde de İngilizce tez yazma ve hazırlama hizmetlerimiz bulunuyor. Diğer tez yazma türlerinde olduğu gibi İngilizce tez yazdırma konusunda da tez konusunun sınırlı olması daha kaliteli içeriklerin oluşturulmasına yardımcı olacaktır.

Ön lisanstan doktoraya ve doçentliğe kadar İngilizce tez yazdırma fiyatları değişiklik göstermek ile birlikte sayfası ortalama 300 TL ile 500 TL arasındadır . Tez hazırlama ya da tez yazdırma işlemlerinde planlı ilerleme oldukça önemlidir.

Sistemimiz 25 sayfalık bölümler olarak ilerlemektedir. Örneği 100 sayfalık bir İngilizce tez yazdırma işlemini 25’şer sayfalık 4 bölümde tamamlamaktayız. Her bölüm sonunda 25 sayfalık tez ücreti peşin alınmaktadır. Bu sistem ile daha düzenli hataların minimize edildiği bir tez hazırlamak mümkün. Herhangi bir düzenleme durumda 25 sayfalık tarama sonucunda daha hızlı sonuç almak da mümkün.

Tez Nasıl Yazılır

Akademik anlamda İngilizce tez yazdırma da dikkat edilmesi gereken önemli noktalarda bulunmaktadır. Bu önemli noktalara maddeler halinde bakacak olursak;

• Tezin akademik dil ile yazıldığından emin olmak; amatör dil ile yazılan bir tezin akademik düzeyde hiçbir geçerliliği yoktur. Piyasada merdiven altı olarak tabir edilen birçok amatör tez yazarı bulunmaktadır. Bu aşamada tez yazımı yaptırılacak kişi oldukça önemlidir.
• Tez intihal oranına dikkat etmek; yüksek lisans ya da lisans fark etmeksizin tüm tezlerin belirli intihal oranları bulunmaktadır. Bu oranın altında bir tez sunmanız gerekmektedir. Tez yazımına başlamadan önce mutlaka üniversitenin belirlemiş olduğu intihal oranı tez yazdıracağınız firmaya bildirilmelidir.
• Üniversite tez yazım kılavuzuna uygunluk; en çok dikkat edilmesi gereken noktalardan biri de üniversite tez yazım kılavuzlarıdır. Yazılacak tezin mutlaka yazım kılavuzu ile birlikte firmaya teslim edilmesi gerekmektedir.
• Tez içeriğinin tez düzeyine göre yazımı; bir yüksek lisans tezi ön lisans düzeyinde yazılması başarısız bir sonuç getirecektir. Bu yüzden tez yazımında akademik, bilimsel ve kavramsal bir dil kullanılması önemlidir. Tez içeriğinin yüksek lisans düzeyinde olduğuna emin olduktan sonra sipariş verilmelidir.
• Konu başlığı ve bağlantıların tez içeriği ile uyumlu olması; bit bütün halinde tezin birbiri ile uyumlu olması gerekmektedir. Amatör olarak yazılan bir tezde bariz şekilde konu başlığı, bağlantı uyumsuzlukları gözlenmektedir.

İngilizce Tez Yazdırma

İngilizce Lisans Tezi Yazdırma

Dört yıllık bir lisans programından mezun olan öğrencilerin lisans tezi hazırlaması gerekmektedir. İngilizce bir programa dahil ise bu tez İngilizce olarak sunulmalıdır. Lisans tezi öğrencinin öğrenim hayatı boyunca kazandığı birikimlerin sonucu niteliğindedir. Danışman aracılığı ile araştırma konusu belirlenir. Belirli süre boyunca konu araştırması ve konunun anlam bütünlüğü sağlayan bir metne dönüştürülmesi beklenir.

Yüksek lisans ve lisans tezleri arasında farklılıklar bulunmaktadır. İki düzey arasındaki farklara maddeler şeklinde bakacak olursak;

• Tez sayfa sayısı
• Tez dil ve üslubu
• Literatür araştırma kapsamı
• Tez savunma ve ölçütleri
• Konu seçimi

Tüm düzeylerde tez yazımında bilinmesi gereken bazı kavramlar bulunmaktadır. Bu kavramlardan en önemlileri ise şu şekildedir;


İntihal; bir eserden alınan bilgilinin herhangi bir atıf gösterilmeden kendi cümlesiymiş gibi yazılması.
Literatür tarama; araştırmanın en önemli aşamalarından biridir.


Yukarıdaki kavramlar dışında tez içerisinde yer alan;

• Ön sayfalar,
• Kapaklar,
• Listeler,
• Özet,
• Kaynakça,
• Genel düzen

Gibi birçok farklı kavramda bulunmaktadır. Bir İngilizce lisans tezi yazdırma için bazı püf noktalar bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi kapsamlı bir araştırma hazırlanmasıdır. İngilizce tez yazdırmanın dışında tüm tez aşamalarında kapsamlı araştırma oldukça önemlidir. İngilizce tez yazdırma konusunda uzman ekibimiz ile her zaman hizmetinizdeyiz. Tez yazdırma, tez düzenleme gibi konularda bilgi almak için hemen iletişime geçebilirsiniz.

İngilizce Tez Yazım Kuralları

İster lisans, ister yüksek lisans, ister de akademik düzeyde yazılacak tüm tezlerde yazım kuralları hayati önem taşır. Tezinizin yazım kurallarına uygun olmaması başarısız sonuç almasına neden olacaktır. İngilizce tez yazımında da yazım kuralları oldukça önemli ve uzmanlık gerektiren bir iştir. İngilizce tez yazım konusunda uzman ekibimiz yazım kuralları ve diğer tüm kurallar ışığında başarı yüzdesi yüksek tezleri sizler için hazırlamakta.

Yüksek lisans eğitimine devam eden kişilerin çoğu çalışma hayatını da sürdürmektedir. Bu durumda tez yazma tam bir kabusa dönüşmektedir. İngilizce tez yazdırma kâbusunuz olmasın!

Platon Tez Hazırlama olarak güvenilir ve başarı oranı yüksek tezleri sizin için hazırlıyoruz. Tüm tezlerde kaynakların güvenilirliğini sorgulama, akademik atıfların yeterliliğini ele almak zor ve uzmanlık gerektiren işlerdir. Tez araştırmalarını hafife almakta yapılan hatalar arasındadır. Lisans, Lisansüstü programlarında mezun olmak için zorunlu olan tez yazımı öğrencinin bilgilerini derlemektedir. Tez yazım aşamaları üniversitelere göre farklılık göstermek ile birlikte maksimum 1 yıl kadar sürmektedir.

İngilizce tez hazırlama ve diğer tüm programlarda tez hazırlama konusunda ortalama fiyatlandırmaya maddeler halinde bakmak isterseniz eğer Tez Hazırlama Fiyatları adlı sayfamızı ziyaret edin.

İletişim

Exit mobile version