Tez Hazırlama Merkezi

Platon tez hazırlama merkezi olarak, çeşitli üniversitelerden birçok öğrenci ile çalıştık. Öğrencilerle bir arkadaş bir dost gibi sohbet etmeye özen gösterdik. Özen gösterdik ki öğrenci soru sormaktan çekinmesin. Çünkü tez hazırlama süreci “ha, tamam, oldu bitti” ye getirilecek bir süreç değildir.

Hazırlanan tezleri bölüm bölüm teslim ettiğimiz için tez danışmanınız elbette düzenleme, ekleme ve çıkarma isteyecektir. Bu zamana kadar hazırladığımız tezlerin %70’ini tez danışmanlar ilk aşamada kabul ettiler.

Ama bizim için önemli olan konu kalan %30’luk kesimdir. Çünkü ilk seferde kabul edilen tezler psikolojik olarak öğrenciyi ve bizi yormaz. İşte tam bu sebepten dolayı; öğrenci, danışman hocasıyla bizim aramızda git gel yapacağı için, danışman hocasından bir çok soruyla (düzeltmeyle) gelecektir. Biz, bu soruların hepsine yanıt olacağımızın garantisini veriyoruz. En iyi tez hazırlama merkezi olmak için özen gösteriyoruz.

tez-hazirlama
Örnek Tez Hazırlama

Tez Yazdırma İncelikleri ve Proje Ödevleri

Tez hazırlama; tez yazdırmak isteyen öğrenci, çalıştığımız akademik kadro ve bizim de dahil olduğumuz bir iş birliğidir. Ön lisans proje ödevleri, Lisans proje ödevleri, Yüksek Lisans ve Doktora tezleri çalışma alanımız olduğu gibi tez düzenleme, intihal düşürme ve intihal raporu gibi hizmetler de vermekteyiz. Ama bu konuların arasında en dikkat edilecek husus, tez hazırlama aşamalarıdır. Tez hazırlamaya başlamadan önce ön araştırma yapılır, yazılacak ve yorumlanacak yerler belirlenir, içindekiler listesi oluşturulur ve birinci bölümden itibaren tez yazım aşaması başlar.

tez-hazirlama-merkezi
Tez Hazırlama Merkezi

Tez Danışmanlık’ta Ön Araştırma

Tez danışmanlık, tez düzenleme gibi herkesin yapabileceği bir iş değildir. Tez hazırlarken, düzenlerken ve tez ile ilgili bütün çalışmalarımız da gizlilik, mantıklı ilerleme ve güven politikamızı en üst seviyede tutmaya çalışıyoruz.

Öğrenci ile anlaştıktan sonra tez hazırlama aşamaları nasıl başlıyor kısaca değinelim;

  • Konunuz belirlendikten sonra tez hazırlama için ilk adım atılmıştır.
  • Tez konunuzu alanında uzman ve tez danışmanlığı sürecinde tecrübeli hocamızla (hocalarımızla) paylaşırız.
  • Hocamız yaptığı ön araştırma sonrası, (onay vermesi halinde) teziniz yavaş yavaş yazılmaya başlanır. Her 20 sayfada bir öğrenciye teslim edilir.
tez-hazirlama-merkezleri

İletişim

Bir Cevap Yazın