Tez Hazırlama Fiyatları

Tez hazırlama fiyatlarına geçmeden önce merak giderici ufak detaylara değinelim. Ön bilgi verdikten sonra tez fiyatlarını tablo halinde listeleyeceğiz.

Tez yazdırma zorlu bir süreç olduğu için fiyatlar yapılacak olan çalışmaya göre değişkenlik göstermektedir. Lisans tezleri 750-1250 TL arası, Yüksek Lisans tezleri 1500-5000 TL arası, Doktora tezleri ise 10000-20000 TL civarındadır. Yüksek lisans tezleri ve doktora tezleri hazırlama, önlisans ve lisans tezlerine göre çok daha zordur. Bu sebeple, tez hazırlama fiyatları öğrenim durumuna göre ücretlendirilmektedir.

Yüksek lisans tez yazdırma fiyatları ise 40 TL ile 65 TL arası değişmektedir.

Tez hazırlama ve Tez yazdırma fiyatları hakkında bilgi edinin - Güncel - 2020.

Parayla tez yazdırma süreci nasıl işliyor

Şimdi de siz: “Tamam ben tez yazdırmak istiyorum” dediğiniz anda başlayan süreç nasıl ilerliyor, ondan bahsedelim. Tez hazırlama sürecinde ilerleyişimiz 20 sayfalık bölümlerle gerçekleşmektedir.

$ Her 20 sayfalık tez ücretini peşin alıyoruz.

Örnek; teziniz toplam da 100 sayfa, bu demek oluyor ki tezinizi 5 aşamada bitireceğiz. Siz de ödemeyi 5 aşamada yapacaksınız. Yani 100 sayfalık bir tez de 5 taksit yapmış oluyoruz. Her ödeme sonrasında karşılık olarak 20 sayfalık tez çalışması alacaksınız.

50 sayfanın altındaki çalışmalarda 2 taksit yapıyoruz

Her 20 sayfalık ilerleme: Ödeme yaparsınız, teslim ederiz ve düzeltmeleri yaparız.

Her 20 sayfada teziniz katlayarak gider. 2. seferde 40 sayfa, 3. seferde 60 sayfa… Tez hazırlama süreci bittiğin de tez yazım kılavuzunuza göre son düzeltmeler yapılır ve tez hazırlama sona ermiş olur.

Tez yazdırma fiyatları

Tez yaptırma hizmetini neden bizden almalısınız

Ciddi bir iş olan tez hazırlama hizmeti, düzenlenerek öğrenciye teslim edilir. Bizim düsturumuz budur. Tez yazmak ve tez yazamamak arasında ki fark da tam olarak budur.

Profesyonel insanlar, işlerin en yoğun olduğu yerlerden çıkar.

Tez danışmanlık firmaları aradasın da güvenilir bir tez hazırlama firmasıyız. Yüksek lisans tezi yazdırmak için bize ulaşabilirsiniz. Sonuç olarak son kararı yine siz vereceksiniz.

Ekibimiz, tez hazırlama ve tez düzenlemeye verilmiş 8 yıllık tecrübesi, gününde iş teslim eden, teziniz onaylanana kadar yanınızda olan… bir ekiptir.

Tez yazdırma fiyatları

Doktora Tezi (Sadece literatür tarama)45 TL ile 95 TL
Yüksek Lisans Tezi 40 TL ile 65 TL
Tezsiz Yüksek Lisans Proje 35 TL ile 50 TL
Yüksek Lisans Mimarlık Tezi 40 TL ile 70 TL
Yüksek Lisans Hukuk Tezi 40 TL ile 70 TL
MBA (İşletme Yüksek Lisans Tezi) 50 TL ile 80 TL
İş sağlığı ve Güvenliği Projeleri35 TL ile 50 TL
Lisans tezi / Bitirme Projesi35 TL ile 45 TL
Endüstri Mühendisliği35 TL ile 45 TL
Bilgisayar Mühendisliği40 TL ile 90 TL
Mimarlık Fakültesi40 TL ile 90 TL
Ön Lisans Projesi35 TL ile 45 TL
İngilizce Tez Yazdırma70 TL ile 120 TL
Akademik Makale Türkçe40 TL ile 70 TL
Akademik Makale İngilizce60 TL ile 90 TL
Tez düzenleme5 TL
Tez formatlama5 TL
Basıma hazır hale getirme5 TL
Kaynak araştırmada yardımcı olma100 TL ile 400 TL

Tez örnekleri

Dilerseniz, örnek olarak hazırladığımız tezlere göz atabilirsiniz. Birinci örnekte paragraf sonu kaynak gösterme, ikinci örnekte ise dipnot şeklinde kaynak gösterilmiştir. Not: Tez hazırlarken kaynak gösterme biçimi, yazım kılavuzuna göre değişkenlik gösterir.

Örnek içindekiler sayfası;

İçindekiler Listesi

Not: Her üniversitenin yazım kılavuzu farklı olduğu için yukarıdaki içindekiler sayfası, X üniversitesinin yazım kılavuzuna göre yapılmıştır.

Yüksek lisans ve Doktora tezi yazdırma

Fiyatlandırma tablosunda sadece tahmini tez fiyatları verilmiştir. Teslim tarihi ve sayfa aralığı fiyatları etkiler. Çalışmalarımızın çoğunluğunu yüksek lisans ve tezsiz yüksek lisans tezleri oluşturmaktadır.

Lisans tezi ve önlisans projesi hazırlama

Bitirme tezi, akademik kariyer düşünen arkadaşlar için çok önemlidir. Yüksek lisans ve doktoru tezleri kadar profesyonel olmasa da özgün bir çalışma gerektirir. Lisans tezleri en az 45 sayfa olmak zorundadır. Sayfa sayısı, konunun ağırlığına göre 150’ye kadar çıkabilmektedir.

Tez hazırlama fiyatlarının abartılması

Sosyal medyada ve çeşitli haber sayfaların da tez fiyatları abartılmaktadır. Tez yazma fiyatlarının yüksekliğine ekşi sözlükte değinilmiş ama tez yazmanın zorluğuna hiç değinilmemiştir. Bu durumda bizi haliyle üzmektedir.

Tez merkezi iletişim

Tez yazım sektörün de kalıcı olmak gerçekten bilgi ve tecrübe isteyen bir iştir. Bize ulaşın, en uygun fiyatı vermeye çalışacağız. İletişim