Makine Mühendisliği Ödevi Yaptırma

Merhaba Arkadaşlar,

Tez hazırlama merkezlerinin en zorlandığı alanlardan bir tanesi olan Makine Mühendisliği Proje Ödevleri tabiri caizse her yiğidin harcı değildir. Geniş bir alan bilgisinin yanında pratik ve uzmanlık bilgisi ister. Ekibimizde ki uzman arkadaşlardan iki tanesi sadece Makine mühendisliği ödevlerine ağırlık verdikleri için bu alanda oldukça pratik yapmış ve yeterli tecrübeye sahip olmuşlardır.

Not: En taban fiyatımız 1500 TL civarıdır. Net fiyat almak için iletişime geçiniz.

Diğer alanların tez/proje/ödev çalışmaları Makine Mühendisliği çalışmalarına göre biraz daha kolaydır. Biz, öğrenciye teslim edilen her çalışmanın sonunda kendimizle gurur duymaktayız. Çünkü daha önce ki çalışmaların %90’ını sorunsuz teslim ettik ve bu gerçek bir başarıdır bizim için. Hiç bir öğrenciyle sorun yaşamadığımız gibi elimizden gelenin hep bir fazlasını yapmaya çalışıyoruz.

Çalışma şeklimizi özet geçelim: Öğrenciden aldığımız bilgiler doğrultusun da çalışma planı oluştururuz, teslim tarihi belirleriz (teslim tarihini öğrenci de söyleyebilir, biz de ona göre çalışma planı oluştururuz) ve ardından fiyat veririz. Onay halinde çalışmaya en kısa sürede başlarız. Danışman hocanızdan gelecek düzeltme işlemlerini de ücretsiz yapıyoruz. Ayrıca çalışma kabul edilinceye kadar yanınızdayız.

Makine Mühendisliği alanında daha önce hazırladığımız proje ödevlerinden kısaca bahsedelim;

Makine TeorisiTheory of Machine
Malzeme DayanıklılığıStrength of Materials
Üretim MühendisliğiProduction Engineering
StatikStatics
TermodinamikThermodynamics
Üretim TeknolojileriManufacturing Technologies
Bilgisayar Destekli ÇizimComputer Aided Drawing
Bilgisayar Destekli GrafiklerComputer Aided Engineering Graphics
Kontrol SistemleriControl Systems
Akışkan MekaniğiFluid Mechanics
Makine ElemanlarıMachine Elements
Termal MühendislikThermal Engineering
Endüstriyel Akışkan GücüIndustrial Fluid Power
Gaz DinamiğiGas Dynamics
Nümeric MethotlarNumarical Methods
Isı TransferiHeat Transfer
Makine Mühendisliği Ödev Konuları

Tablo da, Makine Mühendisliği alanın da yaptığımız çalışmalar verilmiştir. Diğer ödev konularına da özet halinde değinelim.

Motorlarda ateşleme sistemi, presler, titreşim ölçümü ve uygulamaları, soğuk depolar, skoc kazan parçaları, bakır döküm, güneş enerjisi, lazer ve plazma kaynağı, hidrolik motorlar, hassa döküm, klima ve klima2, klasik ve CNC tezgahlar, fren sistemi, fotokopi makinalarının çalışması, plastikler, pompalar, mikro alaşımlı çelikler, mekatronik tasarımı ve tekniği, alternatif yakıtlar, kavrama ve kavrama elemanları, kojenerasyon, krikolar, iş/güç/enerji, fizik genel tanımlar, turbin kanatlarının yeniden kaplanması, dişli ve vites kutuları, V kepçeli götürücüler, yüksek sıcaklığın mekanik özelliklere etkisi, travmay otomatik makas sistemi, malzeme bilgisi/muayenesi, mengene hesapları, kesici takım malzemeleri, kompozit malzemeler, kesme ilerlemesi, talaş imalat ve makinaları, vidalı kaldırma krikosu, otomobil motorunun çalışma prensibi, krank mili çizim ödevi, ekonomik boru çapı, egzos sistemi, kaymalı yataklar da yük miktarı, torsiyon çubukları, mekanizmaların kinematik analizi, bantlı konveyor, kaynak tekniği, esanjör dizaynı, torna tezgahları, airbag projesi, kaynaklı bağlantının maliyeti….

Yukarıda özet şeklinde daha önce hazırladığımız ödevleri sıraladık. Makine mühendisliği ödev listemiz belirli aralıklarla yenilenecektir.

Daha detaylı bilgi ve fiyat için bizimle iletişime geçebilirsiniz